Trixie CAPRI III 40 x 38 x 61 cm

TOP 24 v kategorii Přepravky pro kočky

Trixie CAPRI III 40 x 38 x 61 cm

Trixie CAPRI III 40x38x61cm max.do 12kg zvířete - světle šedá/šedá Trixie CAPRI III 40x38x61cm max.do 12kg zvířete - světle šedá/modrá Trixie CAPRI III 40x38x61cm max.do 12kg...
Doprava 59 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Malvík.cz

Do týdne • Více variant59 Kč85 % • 3 626×recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma71 % • 939×recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Věrný přítel

• Lehká, prostorná, snadno složitelná a rozložitelná

Potřebovala jsem přepravku. Vyhledavač mi nabídl právě tuto, a já jsem s ní velice spokojená.

Trixie CAPRI III 40x38x61cm max.do 12kg zvířete - světle šedá/šedá

Trixie CAPRI III 40x38x61cm max.do 12kg zvířete - světle šedá/modrá

Trixie CAPRI III 40x38x61cm max.do 12kg zvířete - světle šedá/červená

• hmotnost boxu je 2.1 kg
  • přepravka s rukojetí a předními dvířky určená pro psy, kočky a malá zvířata max. do váhy 12kg
  • materiál: plast
  • lze ji upevnit pomocí autopásu na sedadlo vozu
  • má větrací otvory zajišťující optimální cyrkulaci vzduchu
  • možno dokoupit kolečka, pás přes rameno nebo termodeku

3 barvy - v rozkliku "Barva" si můžete navolit svoji nejvhodnější barvu boxu

1zákazník doporučuje produkt