Trixie CAPRI I. 32 x 31 x 48 cm

TOP 28 v kategorii Přepravky pro kočky

Trixie CAPRI I. 32 x 31 x 48 cm

Produkt roku 2017 - Top v kategorii
Transportní box CAPRI I. - přepravka s rukojetí a předními dvířky určená pro psy, kočky a malá zvířata max. do váhy 6kg - lze ji upevnit pomocí autopásu na sedadlo...
Doporučená nabídka ProPejska.cz

• Jednoduchý
    • Lehký
    • Asi trvanlivost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Super, že se dá připoutat bezpečnostním pásem na sedadle, a to nejen 3-bodovým, ale také bederním.
    • Možnost připevnění ramenního popruhu - zatím jsme netestovali
    • Lehká
    • Mám strach, že plastové "zámky" mezi dnem a víkem mnoho opakovaných zavírání a otevírání nevydrží, ale je to přepravka a ne záchod, tak snad nebudou moc v permanenci.
    • Očka na víku pro uchycení ramenního popruhu nevypadají moc "fortelně". Zatím jsme ramenní popruh nepoužili (není ani v balení), ale mám strach, že se při trochu větší zátěži ta plastová očka vyvléknou z uchycení.

Vzhledem k tomu, že přepravku využíváme na občasné cestování, tak jsme s výrobkem celkově spokojeni. Při častém používání bych měl strach o "osud" zajišťovacích páček u dvířek. Velice oceňuji možnost protažení bezpečnostního pásu speciálními "oky" na víku přepravky, ta díky tomu necestuje jak v zatáčkách, tak ani při razantnějším brzdění.
    Na obalu bylo uvedeno, že má přepravka kovová dvířka, to však není pravda, ale to neberu jako mínus. Počítal jsem, že budou plastová. Očka na uchycení ramenního popruhu nevypadají moc pevně, ale pro nás je to nepodstatné, protože takto přepravku nosit nebudeme.

Ocenění

Produkt roku 2017 - Top v kategorii

Transportní box CAPRI I.

- lze ji upevnit pomocí autopásu na sedadlo vozu

- má větrací otvory zajišťující optimální cirkulaci vzduchu

Materiál: plast

Rozměry: 32x31x48

Nosnost: 6kg

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2017, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

Těžko šlo vsadit horní držák - ucho

• Jednoduchý
    • Lehký
    • Asi trvanlivost

• Možnost připevnění ramenního popruhu - zatím jsme netestovali
    • Lehká

• , zakoupeno v VeseléZvíře.cz

• Praktická přepravka z pevného plastu pro naše mazlíčky
    • dle sdělení obdarovaných pěkný vánoční dárek
    • raději bych viděl dvířka sklápěcí na místo 4 ks zámků pro vyjmutí celé čelní mřížky

za tu cenu dobrá koupě

• , zakoupeno v MALL.CZ

Sympatická cena, vypadá přesně podle mých představ
    Zatím nevyzkoušeno
    Doporučuji ostatním
    Vypadá kvalitně a hezky na pohled, slouží i jako odpočívadlo

• , zakoupeno v VeseléZvíře.cz

za tu cenu dobrý, už jsem jej použil

• , zakoupeno v MALL.CZ

na přenášení kočičky perfektní a navečer si do ní i lehává

• přeprava pejska

přišla přepravka včas a mohli jsme cestovat.Adwinovi se také líbí a sám do ní jde. :-)

• Krásná fialová barva
    • možnost připoutání přepravky pásem, spousta přepravek tuto možnost nemá
    • pro jorkšíra ideální velikost
    • možnost přindání koleček a popruhu pro snažší manipulaci

Vše naprosto super, s výrobkem jsem maximálně spokojená